Wyślij do nas swoje CV

Twoje CV będzie u nas mile widziane. Gdy tylko będziemy mieli interesującą dla Ciebie ofertę pracy, nasi konsultanci natychmiast się Tobą skontaktują.


Wyślij CV

Dołącz do nas!

Jesteśmy nieustannie zainteresowani rozwojem naszych zespołów w obszarach consultingu HR oraz realizacji poszukiwań bezpośrednich. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem naszej pracy oraz być może dołączeniem na stałe do naszego zespołu, zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas programie praktyk.


Praktyki to idealny sposób na poznanie metod realizacji projektów rekrutacyjnych poprzez techniki dotarcia bezpośredniego. Umożliwiając pracę przy projektach realizowanych dla naszych klientów dajemy możliwość uzyskania wiedzy praktycznej, nieosiągalnej w żaden inny sposób.

Osoby zatrudniane przez nas na stanowiskach związanych z realizacją poszukiwań bezpośrednich ("reasearch consultant") odznaczać się powinny ponadprzeciętnymi zdolnościami interpersonalnymi, umiejętnością nawiązywania kontaktów, asertywnością oraz umiejętnością zdobywania wiedzy.

Mamy bardzo wysokie wymagania w stosunku do osób zainteresowanych podjęciem u nas pracy w charakterze konsultanta. Według naszej definicji konsultant powinien być osobą, która wnosi istotną wartość dodaną dla naszych klientów. Powinna więc być to osoba dojrzała o minimum pięcioletnim doświadczeniu rekrutacyjnych w branży informatycznej i telekomunikacyjnej metodą dotarcia bezpośredniego. Powinna być to osoba, którą fascynują ludzie, o wysokim stopniu empatii i umiejętności budowania długotrwałych relacji. Kandydat na konsultantem powinien być pasjonatem informatyki, choć nie musi być informatykiem. Interesuje nas wszystko, co dzieje się na rynku IT. Kluczową kwestią jest to, abyśmy naszą pracę traktowali jak hobby i lubili spędzać ze sobą czas. Dlatego też nie zapraszamy do współpracy osób pozbawionych poczucia humoru.

Zachęcamy do aplikowania do Innovation. Być może okażemy się tym wymarzonym miejscem pracy.