Wyślij do nas swoje CV

Twoje CV będzie u nas mile widziane. Gdy tylko będziemy mieli interesującą dla Ciebie ofertę pracy, nasi konsultanci natychmiast się Tobą skontaktują.


Wyślij CV

O firmie

Firma Innovation została stworzona jako specjalistyczna marka firmy Huberts Mozes & Partners, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w zakresie świadczenia usług rekrutacyjnych dla firm z sektorów informatyki i telekomunikacji.
Zespół Innovation stanowią konsultanci z dużym doświadczeniem w rekrutacji na stanowiska techniczne i handlowe. Naszą silną stroną jest znajomość rynku IT & Telecom.

Dzięki specjalizacji wyłącznie w tym sektorze usługi Innovation stoją na najwyższym poziomie merytorycznym, a czas ich realizacji sprowadza się do niezbędnego minimum.
Innowacyjne podejście do rekrutacji wiąże się z połączeniem wszystkich dostępnych metod rekrutacyjnych, skierowanych na jeden sektor rynku. Dzięki temu Innovation cechuje niespotykana dotąd skuteczność.

Naszym kandydatom Innovation proponuje pracę u renomowanych pracodawców branży IT&Telecom, klientom zaś nieprzeciętnych specjalistów o sprawdzonych kwalifikacjach.

Zapraszamy do korzystania z usług Innovation.